Офіційний сайт Вараської ЗОШ Ⅰ-Ⅲ ступенів №4

 Учнівське самоврядування

 Учнівське самоврядування

 Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування в нашому навчальному закладі є уособленням демократичної атмосфери у школі, формою самодіяльної організації дитячого життя у ній, важливим чинником самовиховання  особистості, формування лідерських якостей. Освіта дає школярам великого досвіду, а базою для формування лідерських якостей в дитини стає учнівське самоврядування.

Головне завдання шкільного самоврядування  полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності, відповідальності, толерантності, критичності та конструктивності мислення, поваги до власної та чужої праці, оптимізму, гуманізму, здатності до самоаналізу і самовиховання.

Цінність учнівського самоврядування полягає в тому, що учні глибоко і всебічно проникають у сутність своїх прав та обов’язків, у результаті чого підвищується їхня громадянська активність, самосвідомість, життєва компетентність.

Список голів класів учнівського самоврядування  ЗОШ №4

11-А – Янкова Ангеліна

11-Б – Бідун Роман

10-А – Хомич Юлія

10-Б – Островська Юлія

9-А – Гудима Богдан

9-Б – Семенов Владислав

8-А – Журик Ангеліна

8-Б – Хірна Марія

7-А – Шевчук Софія

7-Б – Дукач Давид

6-А – Кучик Марк

6-Б – Цюпко Артур

5-А – Марценюк Марія

5-Б – Федіна Діана

4-А – Тарасюк Анна

4-Б – Манзик Ангеліна

3-А – Захарчук Олександра

3-Б – Швець Євген

3-В – Гузич Катерина

2-А – Столярець Олександра

2-Б – Швець Таміла

2-В Ступак Яків

Склад Ради учнівського самоврядування школи

Голова учнівського самоврядування школи – Гузей Анастасія (10-Б)

Заступник Голови учнівського самоврядування школи – Водько Анна (10-А)

Секретар Ради учнівського самоврядування школи – Хомич Анна (9-А)

Комітети:

Навчальний: Ревюк Софія (10-А) – голова комітету

Хмелюк Михайло (9-А)

Водько Богдана (8-Б)

Клімук Аліна (7-А)

Швець Роман (5-А)

Дисципліни і порядку: Чирва Богдан (10-А) – голова комітету

Мордас Владислав (8-Б)

Грищенюк Тетяна (6-Б)

Сущик Вікторія (9-Б)

Інформаційний: Гудима Богдан (9-А) – голова комітету

Герман Юлія (9-А)

Марчук Софія (8-Б)

Цепюк Дарина (8-А)

Дозвілля: Максимчук Дарія (9-Б) – голова комітету

Рацюк Микола (10-А)

Цикалюк Юлія (9-Б)

Пашко Андрій (8-Б)

Буратевич Катерина (7-Б)

Ясюк Оксана (5-А)

Соціального захисту: Чижевська Тетяна (9-Б) – голова комітету

Ревюк Катерина (8-А)

Конотопчик Катерина (9-А)

Некритюк Ольга (6-Б)

Охорони довкілля: Павлусь Аліна (8-Б) – голова комітету

Ужелін Ілля (8-А)

Козодой Тарас (9-Б)

Павлусь Ілона (5-Б)

Здоров’я та спорту: Хомич Тарас (9-А) – голова комітету

Рибчинчук Софія (10-Б)

Лук”яневич Ярослав (7-б)

Вознюк Валерій (5-А)