Наші досягнення

Міський юнацький збір “Заграва”

Міський юнацький збір “Заграва”

10 квітня 2019 року  пройшов міській юнацький військово-спортивний збір „Заграва”, який вже традиційно проводиться в нашому місті з метою активізації роботи з патріотично-військового виховання дітей та молоді, а також з…

Переглянути

Олімпійське лелечення – 2019

4.04.2019 команда Вараської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 “Олімпійці” взяла успішну участь у міському спортивно-масовому заході “Олімпійське лелеченя”. Наші спортсмени були кращими у презентації команди, спортивній естафеті та здобули ІІ місце…

Переглянути

Переможці міського етапу олімпіади  «Знавці Біблії»

В І Т А Є М О переможців міського етапу олімпіади «Знавці Біблії» І місце Сніжко Олександра, 5-Б клас Павлусь Данило, 4-Б клас ІІ місце Федорук Софія, 5-В клас Павлусь Ілона,…

Переглянути

Переможці  міського етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства  «Юний дослідник»

В І Т А Є М О   переможців  міського етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства  «Юний дослідник»  І МІСЦЕ Паламар Станіслав, 4-А клас Столярець Олександра, 4-А клас Керівник…

Переглянути

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО  Марчук Софію, ученицю 10-Б класу,  яка  у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зайняла ІІІ місце з екології та ІІ місце з біології  та її керівника Прозапас Тетяну Василівну

Переглянути

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук

Вітаємо учнів школи, що зайняли призові місця у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук   Бойка Ігоря, учня 9-А класу, який зайняв І місце відділення комп’ютерних наук  та його керівника Майструк…

Переглянути

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики  за зайняте ІІІ МІСЦЕ: Бедик Артем, 8-А клас Кучик Марк, 8-А клас Учитель Стельмах А. В.   Марчук Софія, 10-Б клас Учитель Нікітіна Г.…

Переглянути

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії! І МІСЦЕ Швець Роман, 7-А клас ІІ МІСЦЕ Кучик Марк, 8-А клас ІІІ МІСЦЕ Марценюк Марія, 7-А клас Марчук Софія, 10-Б клас Учитель…

Переглянути

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! ІІІ МІСЦЕ Юдін Антон, 6-А клас Михалюк Володимир, 6-А клас Учитель Перчиць Л. І. Скібчик Арсен, 8-А клас Учитель Череповська С. Ф.  …

Переглянути