Надзвичайно теплим, по-домашньому затишним  відбулося свято до Дня матері  в Вараській ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Учні 1-А класу  з класним керівником Кривко Л.І. та асистентом учителя Ярошик М.П. зібралися в актовій залі, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній матусі. З дитячих уст звучали найрідніші слова подяки матерям, емоційно і дуже зворушливо линули пісні.

Тепла, дружня атмосфера, приємні танцювально-співочі подарунки та щирі посмішки зробили цей весняний день по-справжньому яскравим та незабутнім і додали щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у святкуванні.

Вітаємо Вас  матері, з вашим Днем! Нехай ваші діти люблять вас і цінують. Щастя, здоров’я всім Вам, дорогі Матері!