Всесвітній День Толерантності

З нагоди відзначення 16 листопада Всесвітнього Дня Толерантності психологічною службою Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено ряд заходів.

Учні школи мали змогу на перервах передивитись відеоролики про Толерантність,  серед учнів 5-11 класів проведений міні-флешмоб «Дерево Толерантності», де всі учасники мали змогу висловитись на тему толерантності. Соціальний педагог  Ткач О.С. провела заняття з елементами  тренінгу «Вчимося толерантності» (7-Б клас)  та «Урок Толерантності» (3-А клас).

Учасники освітнього процесу з’ясували, що толерантність означає активну позицію людини, а не пасивно-терпиме ставлення до навколишніх подій. Толерантна людина не повинна бути терпима до всього, наприклад до порушення прав людини чи маніпуляцій та спекуляцій. Те що порушує загальнолюдську мораль не повинно сприйматись толерантно.