У Станиці Луганській школярі запустили флешмоб #ШануймоРіднуМову. Його суть у тому, щоб прочитати вірш українською мовою й обов’язково передати естафету іншому. Учні 4-А класу нашої школи, разом з класним керівником Гапоненко Аллою Володимирівною  радо підхопили естафету. Вони обрали вірш Лесі Українки “Давня весна”. Вибір був зроблений не випадково, адже  25 лютого відзначали 145 років від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки. Школярі передали естафету своїм одноліткам з 4-Б класу (класний керівник Федінчик Н.В), котрі, в свою чергу, запросили до участі у флешмобі учнів 3-А (класний керівник Кривко Л.І.), 3-Б (класний керівник Дегтяр Л.А.), 3-В (класний керівник Савонік В.Ф.).

Фіналом стало одночасне виконання вірша усіма учасниками на сцені актового залу.

До флешмобу можна долучитися самостійно: прочитати улюблений вірш і передати естафету. Але встигнути треба до 9 березня — дня народження українського поета Тараса Шевченка. Саме до того дня триватиме флешмоб.