Впродовж 13-20 жовтня 2017 року з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови пресвятої Богородиці в школі відбувся ряд тематичних заходів: уроки мужності, години історії, пізнавально-ігрові програми, віртуальні екскурсії, мульт-кінопокази, конкурс малюнків, спортивні перегони, ігри-вікторини, акції, тематична виставка книжок у шкільній бібліотеці.

Дуже емоційними були заходи спортивного та ігрового характеру: участь команди школи у міських спортивних змаганнях “Нумо, хлопці!” (керівник Бусел Р.Ф.); спортивні перегони”Сильні духом козачата” між командами 3-х, 4-х, 5-х класів; пізнавально-ігрові програми “Козацькому роду – нема переводу!” (Романчук Л.В.); “Наші хлопці – справжні козаки” (Антонюк Г.М.).