Здається, весь світ і Україна зараз живуть у ритмі віджимань! У нашій школі 2.02.2017 р.  відбувся флешмоб #22pushupChallenge на підтримку ветеранів АТО .

Цей флешмоб запустили у 2016 році в США. Він присвячений проблемі самогубств серед солдатів, які повернулися з війни. Суть флешмобу в тому, щоб 22 дні віджиматися від підлоги по 22 рази і передавати естафету далі. Мета акції – підтримка військовослужбовців з посттравматичним синдромом, профілактика самогубств серед військовослужбовців та загартування тіла. До флешмобу вже приєдналися чимало відомих діячів по всьому світу.

Українці цей виклик також підтримали, адже в нашій країні багато ветеранів різних збройних конфліктів і військовослужбовців, які нині боронять країну на сході, в зоні АТО. Наші хлопці, чоловіки віджимаються по одному або роблять це колективно і навіть встановлюють рекорди. Все це заради підтримки ветеранів Збройних сил України і військовослужбовців, які зараз служать.

Переглянути відео #22pushupChallenge за участю юнаків ЗОШ №4

До акції охоче долучилися учні 10-11-х класів, юнаки віджалися 22 рази та передали естафету ровесникам з ЗОШ №5.