З 5 по 9 листопада в ЗОШ №4 проходив Тиждень української писемності і мови.
Вчителі-предметники і класні керівники розпочали тиждень  інформаційних хвилинок, годин спілкування, бесід присвячених Дню писемності і мови, а Поліщук Н.В. провела усний журнал ” У полоні місцевої говірки”.

6 листопада старшокласники виступили з повідомленням про День писемності (Черевач Л.В.),  Корінчук Н.П. провела конкурс на кращого читця поезії про мову.
Наступного дня випустили газету і організували галерею висловів відомих людей “Мова – неоціненний скарб”.

Сергійчук Г.В. продовжила Тиждень відеопрезентацією “Виникнення письма”, а Нікітчук В.А. доповнив святкування бесідою “Український золотослів”.

Найбільше заходів відбулося 9 листопада – День української писемності і мови.
На базі нашої школи було організовано і проведено ІІ етап Міжнародного  мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Учасників урочисто привітали учні школи.

Старшокласники разом із адміністрацією та вчителями в актовій залі школи писали Всеукраїнський диктант.

Завершувався  Тиждень тематичною лінійкою з нагоди цього свята і презентацію “9 листопада – День української писемності і мови” (Горайчук Г.В.)