12 квітня на базі ЗОШ №3 відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». В даному заході взяяли участь шість команд загальноосвітніх шкіл міста. Вараську ЗОШ №4 представляла команда у складі: Кондратюка Максима, Дейнеки Арсена, Клець Вікторії, Федіни Ірини – 7-А клас, Лук’яневича Ярослава, Іжика Владислава, Яйчені Софії, Бігун Олени, Булан Валентини – 8-Б клас, Дудіка Максима – 8-А клас, Семенова Павла, Хомич Анастасії – 6-Б клас.
Керівники команди педагог-організатор Антонюк А.В. та вчитель фізичної культури Лойко В.М.

Програма заходу включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини:

• Презентація команди (назва, емблема, девіз, інформація про спортивне життя школи).
  • Олімпійська вікторина.
  • Комбінована естафета.

За результатами змагань: 1 місце – команда ЗОШ №3, 2 місце – команда ЗОШ №5, 3 місце  – команда ЗОШ №4, команди були нагороджені кубками та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Організаторами даного заходу виступили відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.
Джерело: http://varash.rv.gov.ua/novini/2468-olimpijske-lelechenya