4 грудня 2018 року за ініціативи Голови учнівського самоврядування Буратевич Катерини, відбулася традиційна конкурсно-розважальна програма “Міс Попелюшка” серед дівчаток 4-х класів.

Конкурсантки приймали участь в таких випробуваннях: Візитна картка Попелюшки, Інтелектуальний, Світ моїх захоплень або Коронний номер, Конкурс зачісок. Особливо глядачам сподобалось домашнє завдання учасниці із використанням медіа-презентації “Інсценізація пісні” та “Дефіле капелюшків”.

За учасниць активно вболівали групи підтримки. В результаті у номінації “Міс глядацьких симпатій” титул отримала Столярець Олександра учениця 4-А класу. Номінацію “Міс Чарівність” виборола Радчук Влада – учениця 4-В класу. “Міс Оригінальність” стала Губата Марія – учениця 4-А класу. Номінацію “Міс Артистичність” підкорила Сачук Ольга – учениця 4-В класу. “Міс грація” стала Столярець Олександра – учениця 4-А класу. Номінацію “Віце-міс Попелюшка” отримала Анцибор Софія – учениця 4-Б класу. А корону, яку вручала минулорічна “Міс Попелюшка” Костюкевич Анна, та титул “Міс Попелюшка – 2018” отримала Медиченко Анастасія – учениця 4-Б класу.

Окремо хочемо подякувати директору компанії “Імбекс” Юрію Ткачуку, депутату міської ради Юрію Рабому та випускнику нашої школи Ляшуку Віталію за матеріальну підтримку конкурсно-розважальної програми “Міс Попелюшка”.