Запрошуємо учнів 1—11 класів взяти участь в Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2017 – Весняна сесія».

Відбудуться 5 конкурсів  з таких предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія (природознавство).

Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання. Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку.

Призовий фонд: планшетні комп’ютери, електронна книга і цифровий мікроскоп. Всі учасники отримають друковані іменні дипломи і грамоти.

Конкурси «Олімпіс» відбуватимуться з 1 до 31 березня 2017 р. на сайті www.olimpis.com.ua. Взяти участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі (рекомендуємо), а якщо не буде такої можливості – вдома.

Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів)– 50 грн.
Регістрація на участь в конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua