Класний колектив 4-А під керівництвом Алли Володимирівни Гапоненко ініціював проведення екологічної акції по збору батарейок “Батарейки здавайтеся” та передав естафету учням ліцею.
Комітет екології підтримав ініціативу молодших школярів та провів інформаційну роз’яснювальну кампанію серед учнів.
Ємкість для батарейок розміщена в холі першого поверху!
Збір батарейок проводиться з метою зменшення кількості токсичних речовин. В побутових елементів живлення містяться важкі метали, кислоти, луги, які потрапляють у воду або ґрунт завдають великої шкоди навколишньому середовищу.
Для промисловості відпрацьовані побутові елементи живлення- це сировина з високим рівнем концентрації цінних металів. Тому доцільно налагодити переробку батарейок ніж просто викидати їх на сміттєзвалища!