Учні 3-х, 6-х та 10-х класів закладу (вчитель Задорожна Л.І.) спробували свої сили в інтернет-олімпіаді з англійської мови «На урок», маючи можливість перевірити свої знання та повторити вивчене у першому півріччі.
   Дипломами І ступеня нагороджені: Герасимчук Гліб (3 клас), Рацієвський Емільян (3 клас), Парейко Аня (3 клас), Жихарєва Валерія (3 клас),        Саворона Артем (3 клас), Сидоренко Арсен (3 клас), Мельник Владислав          (3 клас), Щур Анна (3 клас), Бабецька Аня (6 клас).

Дипломи ІІ ступеня отримали учні: Карповець Ангеліна (3 клас),          Колбун  Богдан (3 клас), Оштук Домініка (3 клас), Церкуник Максим (6 клас).

Дипломами  ІІІ ступеня нагороджені: Грицюк Оля (3 клас), Кречик Марта    (3 клас), Чевжик Дарина (6 клас), Трохимчук Оксана (6 клас), Захарчук Дарина (6 клас), Хомич Анастасія (10 клас).

Решта учнів отримали сертифікати учасників ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови. Учитель англійської мови      Задорожна Лідія Іванівна отримала свідоцтво про підготовку переможців  та подяку за активну участь в організації олімпіади.