Якщо ти байдужий до страждань інших,

ти не заслуговуєш називатися людиною

Сааді (персидський поет)

з 10.09 по 14.09.2018 року у Вараській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проходив  тиждень “Протидії булінгу”.

Практичний психолог Самойлова Н.М. та соціальний педагог Рудь О.Л. провели виховні години з елементами тренінгу, бесіди, години спілкування на теми: “Що таке булінг?”, “Булінг в Україні та світі”, “Причини та наслідки булінгу”, “Запобігання булінгу в школі”, “Кібербулінг”, “Як подолати булінг?”

Впродовж тижня учні мали змогу переглядати на перервах соціальні ролики: “Булінг. Шкільна травля”, “Обережно, кібербулінг!” На стенді психологічної служби школи можна було ознайомитися з інформаційними матеріалами.

Працівники Вараського відділу ДРАЦС   провели роз’яснювальну роботу серед учнів школи на тему “Протидія булінгу”  та роздали буклети “Стоп Булінг”.