28 березня 2019 року педагогічні працівники Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 брали участь у семінарі «Актуальні питання викладання історії в школі», який проходив на базі Національного університету «Острозька академія».

Учителі  зустрілися  з деканом факультету міжнародних відносин, доктором історичних наук, професором А. Є. Атаманенко,   завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор В.В. Трофимович прочитав лекцію  «Ціна перемоги: маловідомі та дражливі сторінки історії Української Другої Світової»,  про проблеми викладання краєзнавства в школі та вагомого внеску   історії в  життя світової спільноти доповів кандидат історичних наук, доцент М. Б. Близняк. Однак, найбільше сподобалась екскурсія музейним комплексом  НаУОА. Під час закриття семінару всім учасникам  вручили сертифікати.