Свято Першого дзвінка – 2017

1 вересня дружна шкільна родина Вараської ЗОШ №4 урочисто святкувала початок навчального року. Особливим і визначальним є цей навчальний рік для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим стане він для учнів 11-х класів, яким доведеться обирати професійну стежину. А для учнів 2-10 класів це буде ще один навчальний рік здобуття нових знань, відкриттів, цікавих шкільних днів.

Під оплески присутніх майбутні випускники завели на лінійку свою зміну – школярів-першокласників. “Ліхтариком досвіду й любові” для першокласників стали перші вчителі Гапоненко А.В., Гришканич В.С., Федінчик Н.В.

Дітлахи продекламували вірші, які підготували на свято, випустили кульки в небо та під мелодію першого в їх житті дзвінка через рушники-обереги відправилися на перший  урок.

На святі Першого дзвоника були присутні заступник міського голови Зубрецька Н.О. та начальник управління освіти Корень О.М. Директор школи  та гості привітали учнів, батьків та працівників школи з початком нового навчального року.