Свято Останнього дзвінка

25 травня 2019 року дружня шкільна родина зібралась на святі Останнього дзвоника. Свято цьогоріч пройшло у Вараській ЗОШ N4 цікаво і нетрадиційно. Учні мали змогу взяти участь в квестах, розвагах, зробити гарні світлини та аква-грим на імпровізованих освітніх оазах.

З напутніми словами до випускників звернулись: директор школи, перша вчителька, класний керівник та батьки. А школярі привітали танцювальним флешмобом (Керівник проекту Гніденко О.О.)

За доброю традицією випускники  звернулись зі словами вдячності до вчителів та батьків, затанцювали свій гарний прощальний вальс. Випускники підтримали еко-флешмоб та висадили на подвір’ї школи декоративні кущі.

Під мелодійний передзвін шкільного дзвоника випускники зайшли з класними керівниками на свій останній урок.