Огляд літератури «Казковий вернісаж. Парад казкових літературних героїв »

Проведена бесіда «Книга – найкращій мій друг». Мета бесіди ознайомити з літературою яка є в бібліотеці.

Проведено огляд  літератури «Казковий вернісаж. Парад казкових літературних героїв».

Представлені казки різних жанрів. Кожна книга  виховує у дітей доброту, любов до тварин і природи, повагу до рідних і близьких. Збірки казок найвідоміших казкарів світу Ш.Перро, Г.-Х. Андерсена, братів Грімм, де чекають улюблені герої, фантастичні події, чудодійні речі. Кожен герой яскраво ілюстрованої книжки розповідає дітям чудові історії про пригоди.

Шановні користувачі шкільної бібліотеки!

Запрошуємо Вас взяти участь у благодійній акції “Подаруй книгу бібліотеці”. Таким чином Ви зможете подовжити життя своїй улюбленій книжці, бо її прочитаєте не лише Ви, але й Ваші однолітки, друзі, інші школярі. В акції приймаються книги будь – якої тематики, жанру, але бажано останніх років видання, а саме, починаючи з 2000 року.