Під таким гаслом пройшли 17.10.2014 у Кузнецовській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 святкові заходи, приурочені 25-річному ювілею школи, ювілею досвіду, творчих задумів, традицій, наступності поколінь.

Невпинного руху вперед, професійного росту, міцного здоров’я побажали на урочистостях виконуючий обов’язки міського голови Ігор Куц, заступник начальника управління освіти Анатолій Горайчук, керівники навчальних закладів міста, перший директор школи Петро Тарасюк, директор школи Євгенія Сахнюк, голова профспілки освітян міста В. Нікітчук, голова профспілкового комітету школи Г. Мазана, голова ради школи Л. Ярошик, колеги із Костюхнівської ЗОШ, ветерани педагогічної праці та випускники школи. Працівники школи були відзначені грамотами міського голови, управління освіти, профспілкового комітету та адміністрації школи.

Для учнівської та громадської спільноти в рамках заходів було презентовано виставку декоративно-прикладних робіт юних майстринь та майстрів, виставку фотоколлажів «Минуле і сучасне моєї рідної школи», святкову концертну програму з участю творчих дитячих та дорослих колективів школи та міста.