23 травня українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боролися за рідну землю протягом не одне століття

Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.

Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні цей день присвячений кожному з нас. Всі ми – герої України. Хтось боронить свою землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України. Хтось допомагає сусідам, працює на благо Батьківщини, засіває поля чи займається волонтерством. Герої і ті, хто захистив майбутнє України, наших дітей, та вивіз їх до інших країн, поки йде війна. Вітаємо всіх нас, браття та сестри, українці та україночки, з Днем героїв!

Слава Україні!

Героям Слава!

День героїв: привітання / © ТСН.ua

У ліцеї створена Стіна пам’яті героїв, які вчилися чи працювали у закладі та віддали своє життя за свободу України!