До уваги випускників – пробне ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 9 по 31 січня 2018 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вартість одного  пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО) у 2018 році – 132 грн.

Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні випускних класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, котрі виявили бажання ознайомитись з процедурою та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів.

Процедура реєстрації проста:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО – lv.testportal.gov.ua з 09 до 31 січня 2018 р. – закладка «Пробне ЗНО-2018».
  2. Заповнити аплікаційну форму.
  3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.
  4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 5-ти робочих днів Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
  5. З 01 березня 2018 р. з інофрмаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

На окремих щасливчиків очікує бонус-подарунок – перевірка вчителями – екзаменаторами   відкритої частини сертифікаційної роботи.

Кому пощастить?

перші 200 зареєстрованих осіб – з англійської мови;

перші 250 – з   української мови і літератури;

перші 300  – з математики.

Терміни проведення пробного ЗНО:

24 березня 2018 р. – українська мова і література;

31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Вчителі, учні та батьки учнів  можуть оперативно отримувати інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання, за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 11 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Докладніше у розділі “Пробне ЗНО”.