День цивільного захисту

27 квітня 2017 року в Кузнецовській ЗОШ №4  в рамках проведення «Дня цивільного захисту» проведено об’єктове тренування.

Основною метою Дня цивільного захисту  і об’єктового тренування є: практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в умовах надзвичайних ситуацій; виховання впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту, що проводяться; формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей.

До проведення об’єктового тренування долучились працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області та Кузнецовського НМЦ ЦЗ.

Представник Кузнецовських курсів ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту в Рівненській області Касянчук В. Я. наголосив на необхідності знань правил безпечної поведінки, дотриманні цих правил,  вмінні правильно діяти у надзвичайних ситуаціях.

Представники ДПРЧ-12 ДПРЗ-6 Головного управління ДСНС України у Рівненській області у складі заступника начальника Дудіка  Юрія Анатолійовича, командира відділення Телюка С. В., пожежного рятувальника Сумарука М. М. та водія Бігуна С. Р. продемонстрували  практичні навички дій при винекненні пожеж.