День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету.  Це міжнародне свято запровадили у 2004 році за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід  з метою просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій для всіх, зокрема, наймолодших користувачів та молоді.    З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Цьогоріч учні Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 також взяли участь у Всеукраїнській акції. Вчитель інформатики Майструк Наталія Дмитрівна організувала старшокласників для участі в онлайн-уроці, який проходив  з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій.

Сертифікат учасника онлайн уроку