Вітали зі святом весни

Найкращими, найтеплішими, сонячними словами та святковою концертною програмою привітали учні вчителів та працівників школи, однокласниць, матусь та бабусь зі святом весни – 8 Березня.

Святкову концертну програму прикрасили: креативні зірочки танцполу, команда “Степ Денс”, Хірна Марія та Водько Богдана; ліричну поезію про жінку декламувала Журик Ангеліна у супроводі віртуозної піаністки Яйчені Анастасії. Чудові пісні глядацькій аудиторії дарували одні з найкращих вокалістів: Ясюк Оксана, Ющук Давид, Марценюк Марія, Романова Юлія, Омельчук Владислава, Захарук Олександра, Черук Дарія, Федінчик Людмила. Серйозно жартували юні театрали Кузло Анна та Козодой Назар. Професійно вели програму Козодой Тарас та Швець Роман.